Hizmetlerimiz > Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

  


Telefon     :    0242 326 11 81


 


Cep     :    0535 474 0218

 Hizmet Bölgeleri    :  Antalya , Konyaaltı , Muratpaşa , Kepez , Aksu   

Email

info@liderhaliyikamatemizlik.com


07liderhaliyikama@gmail.com


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Antalya'da halı temizleme fabrikamızın dışında profesyonel ekibimiz ile Konyaltı , Muratpaşa , Döşemealtı , Kepez , Aksu , Kemer , Serik , Manavgat bölgelerinde siz değerli müşterilerimiz için evinizde , ofisinizde , dükkanınızda , otellerde ve iş yerlerinde , camiilerde , yurtlarda ve aklınıza gelebilecek herhangi halı kullanan kapalı alanlarda halı temizleme hizmeti vermekteyiz. Bize haber vermeniz durumunda ekibimiz bulunduğunuz yere halı temizleme hizmeti vermek için yola çıkacaktır.

Özellikle ofis ve ev de Otellerde , mağazalarda günlük olarak kullandığınız halılarınız kalabalık ortamlar içerisinde olduğu için çabuk kirlenecektir ve bu halıların üzerinde mikropların üremesine ve insan sağlığını olumsuz etkileyeceğini unutmayınız. Halılarınız taşınmaya uygun olmayan halıflex tipi halı olması durumunda size sunduğumuz yerinde halı temizleme hizmetini alarak daha hijyenik bir ortama sahip olabilirsiniz.

Lider Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığına önem vermekteyiz ve temizlik işlemlerinizi ekibimiz ile titizlikle yapmaktayız. Halı temizleme için aldığımız son sistem profesyonel halı yıkama cihazlarını siz değerli müşterilerimizin mekanlarında , evlerinde ve ofisine getirerek her yerde size hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyarız.

Not : Yerinde halı yıkama işlemlerinde Covid 19 ( Corona Virus ) Tehlıkesıne karşılık önlem ve tedbirlerimiz için yerınde halı yıkama aşamasında halıda ve yerınde yıkama yapılan alanda su ve dezenfekten ile durulama yapılmaktadır. 

 

 

 

 

 
 
Antalya halı yıkama
 

 

copyright © Lider Halı Yıkama
design by esayazilim
 
Rating , 10 out of 10 based on 100 ratings