Hizmetlerimiz > Battaniye Yıkama Hizmeti

  


Telefon     :    0242 326 11 81


 


Cep     :    0535 474 0218

 Hizmet Bölgeleri    :  Antalya , Konyaaltı , Muratpaşa , Kepez , Aksu   

Email

info@liderhaliyikamatemizlik.com


07liderhaliyikama@gmail.com


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Yorgan ve battaniye yıkama işlemi öncesi var olan lekeler dikkate alınır ve ilk önce lekeri çıkarmak için gereklı işlemler yapılır. Yorgan battaniye yıkama işlemini ev tipi çamaşır makinalarına benzer farklı endüstriyel makinalar ile yapmaktayız ayrıca her hangi bir renk karışmasına sebebiyet vermemek için dikkat etmekteyiz.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemi herhangi bir deformasyon ve kırışmaya sebep olmaz ayrıca yıkama esnasında kullandığımız şampuan ve parfümler kesinlikle kimyasal olmayıp bitkisel bazlı organik doğa dostu ürünlerdir bu sayede gönül rahatlığı ile temizletebileceğiniz gibi doğamızıda korumuş oluruz. İkinci önemli konu ise yorgan battaniye yıkama sonrası kurutma işlemidir çünkü yorgan kuru görünse bile içi nemli kalmaktadır ve tamamen kurutulmazsa kötü kokular bırakabilir bu yuzden yorgan ve battaniyelerinizi kurutma odası olmayan temizlik firmalarında yıkatmanızı tavsiye etmeyiz. bizim özel kurutma makinalarımız ve kurutma odalarımız sayesinde yorgan ve battaniyeleriniz tamamen kuru bir şekilde ambalaj içerisinde teslim edilmektedir.

Not: Covid 19 ( Corona Virus ) Riskine karşılık önlemlerimiz için Battaniye yıkamalarımızda dezenfekten ile durulama yapılmaktadır. 


 

 

 

 

 
 
Antalya halı yıkama
 

 

copyright © Lider Halı Yıkama
design by esayazilim
 
Rating , 10 out of 10 based on 100 ratings