Hizmetlerimiz > Yatak Yıkama Hizmeti

 


Telefon     :    0242 326 11 81


 


Cep     :    0535 474 0218

 Hizmet Bölgeleri    :  Antalya , Konyaaltı , Muratpaşa , Kepez , Aksu   

Email

info@liderhaliyikamatemizlik.com


07liderhaliyikama@gmail.com


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Günlük giysilerimizden sonra en çok ve saatlerce vücudumuzun temas ettiği yataklar her ne kadar nevresim ve koruma olsada kirlerin içine gömüldüğü bir gerçektir. Yatakları silerek temizlemek ne yazıkki mümkün değildir ve ev hanımlarının bu konuda eli kolu bağlıdır.

Lider Halı Ve Koltuk Temizleme olarak kaliteli yatak , koltuk , minder yıkama şampuanlarımız ve profesyonel makinalarımız ile yataklarınızın içine gömülmüş tüm kir ve mikropları temizleyip vakkum makinamız ile çekiyoruz. En kısa süre içerisinde tertemiz ve kuru olarak kullanıma hazır oluyor.

Kendi başınıza yataklarınızı yıkamaya ve silmeye kalkarsanız kullandığınız yanlış kimyasal sonucu yataklarınızın rengi değişebilir , Solma yapabilir çürüme ve küflenmeye sebebiyet verebilir.

Sizde zaman kaybetmeden bize ulaşın evinize gelip yataklarınızın sağlıklı ve hijyenik olmasını sağlayalım.

Not: Covid 19 ( Corona Virus ) Riskine karşılık önlemlerimiz için koltuk temizlemelerimizde dezenfekten ile durulama yapılmaktadır.


Lider Halı Ve Koltuk Temizleme Hizmetleri .

 

 

 

 

 
 
Antalya halı yıkama
 

 

copyright © Lider Halı Yıkama
design by esayazilim
 
Rating , 10 out of 10 based on 100 ratings