2021-2022 Yili Hali Yikama Fiyat Listesi > Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Özelliği ve Yıkama


           İlk bakışta post görünümünü andıran shaggy halılar hijyen kuralları göz önünde tutularak yapılan shaggy halı yıkama işleminden sonra modern desen ve geometrik çizgileriyle ve alışılagelmişin dışında uzun tüyleriyle yapılan renk kombinasyonu ile evlerinizin vazgeçilmez parçaları olmaya devam edeceklerdir.
Hav boyları 3 ila 5 cm arasında değişen dekoratif shaggy halılar özenli ve hijyenik shaggy halı yıkama teknikleri kullanılmadığında hav diplerinde biriken toz, maytlar ve akarlar sebebiyle sağlığımız için büyük tehlike oluşturabilirler.klasik makina halılarının yerini modern renk ve desenlerle tasarlanan shaggy halılara bıraktığı şu günlerde akıllara takılan ‘ shaggy halı nasıl yıkanır , shaggy halı temizliği nasıl yapılır ‘ sorularına yanıt veren uzman kadro ve tekniklerle halı yıkama işi yapan espak halı yıkama fabrikası,sizlere sunduğu hijyenik shaggy halı yıkama tekniğiyle de sizi ve sağlığınızı bu tür tehlikelere maruz kalmaktan korumaktadır.


          Hav boyları uzunlukları dolayısıyla bakteri birikiminin ve antihijyenin en sık görüldüğü halı çeşidi olan shaggy halılarınız,espak halı yıkama fabrikası uzman personellerimiz tarafından ev ya da iş yerinizden makbuz karşılığı teslim alınarak halı yıkama fabrikamıza getirilir.
gerekli halı yıkama ekipman ve malzemelerin hazırlanmasının akabinde ilk işlem olarak shaggy halıların hav dipleri,yüksek vakumlu makinalar ile temizlenir. shaggy halının cinsine uygun bitki özlü antialerjik ve antibakteriyel halı yıkama sampuanı ve leke çıkartıcı seçilerek lekeye müdahale edilir. shaggy halının gerek düğüm tekniği gerekse havlarının hassas olması nedeniyle herhangi bir deformasyona maruz kalmaması için yıkamaya uygun yumusak bir fırça seçilerek,halı yıkama işlemine devam edilir.


           Son işlem olan durulama işlemini takiben kapalı kurutma odalarında tamamen kuruyan shaggy halılar,uzman denetiminde kalite kontrolden geçirilir..kalite kontrolden geçen shaggy halılar müşterilere teslim edilmek üzere ütülenip,parfümlenip paketlenir ve espak halı yıkama fabrikası deneyimli personelleri tarafından ücretsiz servis imkanı ile ev ya da işyerinize teslim edilir.
sağlık riske edilecek bi kavram değildir, hijyenik shaggy (şagi) halı yıkama için bizi arayın…


Antalya Lider Halı Yıkama 


 

 

 

 

 
 
Antalya halı yıkama
 

 

copyright © Lider Halı Yıkama
design by esayazilim
 
Rating , 10 out of 10 based on 100 ratings