2021-2022 Yili Hali Yikama Fiyat Listesi > Halifleks Yıkama

Halifleks Özellikleri Ve Yıkama


             Halıfleks ürünleri evlerin veya işyerlerin ısı yalıtımını sağlamaktadır. Bazı evlerde çocukların bulunmasındanötürü halıfleks döşetilmektedir yerlere. Yalnız bu halıfleksleri kaç kereyıkatıyor yada yıkıyorsunuz. Peki yıkadığınız halıfleksler sizce hijyenik birhale geliyor mu?


             Bu sorular bir çok bayanın kendisinesorması gereken sorulardır. Sonuçta yeni doğmuş bebeklerimiz yerlerde emekliyorve ellerini her yere değiyor. Bakteri ve toz dolu halıfleksler yüzündençocuğunuzun sağlığını tehlikeye atıyorsunuz. Bir çok bayan halıflekslerikendileri yıkıyor ve sağlıklı olduğunu iddia ediyor. Aslında araştırmalara görekesinlikle makine ile yıkanmayan halı ve halıfleksler o kadar sağlıklı olmuyor.Tamamen bakterilerden arındıramıyorsunuz. Çocuğunuzun ve kendinizin sağlığınıbüyük tehlikeye atıyorsunuz.


             Halıfleksyıkama sistemleri kesinlikle çok önemlidir. Bu konu üzerinde çok durulmalıve iyi bir araştırma yapılmalıdır. Bizler sizlerin sağlığınızı tehlikeyeatmadan ve çok kısa süre içerisinde halıflekslerinizi yıkayarak sizlere geriteslim ediyoruz. Tamamen hijyenik bir ortamda ve sağlıklı ürünlerimiz ilehalıflekslerinizi yıkıyor ve sizlere teslim ediyoruz.


              Duvardan duvara halıfleks ürünleriniyıkama sistemimiz bambaşkadır. Duvardan duvara halıfleksler genellikle yereyapıştırılıyor. Bundan ötürü yerinde yıkama sloganımız ile sizlere hizmetveriyoruz. Evinize veya iş yerinize gelerek yerinde temizliğimizi yapıyor vebir gün içerisinde tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Gelişmiş teknolojikmakinelerimiz ve içerisinde kimyasal madde barındırmayan şampuanlarımız ile halıfleks yıkama sistemi sunuyoruz sizlere.


              Halıfleks temizleme kesinlikle çokönemli bir şeydir. Halıfleksler yapısı gereğince içerisinde bakteri ve tozlarıçok fazla barındırmaktadır. Bunlardan arınması kesinlikle yüksek vakumlamagücüne sahip makinelerle olabilir. Biz sizlere yüksek vakumlama gücümakinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.


Antalya Lider Halı Temzilik



 


 

 

 

 

 
 
Antalya halı yıkama
 

 

copyright © Lider Halı Yıkama
design by esayazilim
 
Rating , 10 out of 10 based on 100 ratings